1
Garaże Blaszane

Wykonujemy rozmaitego typu konstrukcje stalowe – nasze długoletnie doświadczenie, wykwalifikowana grupa pracowników i materiały najwyższej klasy dają Ci pewność, że zakupione u nas produkty będą trwałe, bezpieczne w eksploatacji i niezawodne.

Naszym przodującym produktem są blaszaki posiadające nieograniczone zastosowanie oraz wyróżniające się bardzo wysoką popularnością wśród naszych odbiorców. Dbając za każdym razem o zadowolenie każdego odbiorcy wykonujemy nie tylko standardowe blaszaki, ale także te na indywidualne zlecenie odbiorcy zgodnie z jego wszelkimi wytycznymi. Do domów wielorodzinnych kierujemy propozycję wielostanowiskowych blaszaków, albowiem okazują się one idealnym rozwiązaniem w sytuacji ograniczonej ilości miejsc parkingowych.

Poza blaszakami produkujemy też:

  • magazyny czy wiaty o indywidualnie dopasowanej konstrukcji, jaką można skonfigurować według własnych potrzeb i zaopatrzyć w kolejne elementy. Tego typu konstrukcje blaszane charakteryzują się szybkością wykonania zlecenia, łatwością montażu, perspektywą stworzenia dowolnego projektu przy równoczesnym zachowaniu norm bezpieczeństwa, estetyki oraz wytrzymałości konstrukcji.
  • bezpieczne klatki dla czworonogów o standardowych wymiarach jak też te niestandardowe realizowane na życzenie odbiorcy.
  • tworzone pod wymiar solidne bramy garażowe uchylne i dwuskrzydłowe szczególnie polecane do swobodnie stojących garaży, magazynów.

Gwarantujemy własny dowóz na terenie całego kraju pojazdami odpowiednimi do bezpiecznego transportu konstrukcji blaszanych jak też profesjonalny a do tego bezpłatny montaż zleconych konstrukcji.


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Nazwa: StalSystem
  • Adres: ul. Piłsudskiego 39 34- 600 Limanowa

Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 49.713769, Długość geograficzna: 20.41980799999999

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 14.04.2014 08:27:21)

Podlinkuj wpis:

Comments