0
Serwis Komputerów i Laptopów Kraków

Serwis Total opierając się na ogromnym doświadczeniu pracowników jak i zamiłowania do komputerów PC jest w stanie u skuteczniać pełne usługi w zak resie informatyki. Analizując każdy problem w perfekcyjny sposób jesteśmy w stanie rozwikłać każde, nawet najtrudniejsze powierzone nam zadanie. .

Wspieramy użytkowników indywidualnych oraz organizację w pełnym stopniu, co pozwala nam na oferowanie spersonalizowanych i perfekcyjnych w każdym szczególe rozwiązań dopasowanych do wymogów klienta. Naprawiamy wszystkie rodzaje komputerów PC oraz laptopów z możliwością wykonania usługi u Klienta.

Nasz serwis w trosce o oferowane usług na najsolidniejszym poziome, zreperowany sprzęt zabezpiecza przed kolejnymi awariami oraz podpowiada co zrobić aby w niedalekiej przyszłości uniknąć najczęstszych błędów eksploatacyjnych. Mając dużą gamę usług, jesteśmy wstanie zaoferować nie tylko serwisowanie komputerów ale także budowanie i zarządzanie sieciami wewnętrznymi w domu jak i w firmie. Zwracając uwagę stale rozpowszechniające się rozwiązania informatyczne i komputerowe, nasza firma organizuje szkolenia dla firm jak i osób indywidualnych powiązane z aspektami dotyczącymi obsługi komputera jak i aspektów sieciowych. Fundamentem szkoleń jest rozpoznanie działania laptopa oraz najczęściej instalowanych na nim aplikacji. W przyszłości owocuje to oszczędnością z racji tego iż sporo problemów można rozwiązać we własnym zakresie, bez konieczności skorzystania z usług informatycznych.

Dzięki współpracy z wieloma dostawcami sprzętu komputerowego oraz sieciowego możemy zaoferować klientom możliwość nabycia w przystępnej cenie większości podzespołów komputerowy ch koniecznych do naprawy lub modernizacji sprzętu.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Nazwa: SerwisTotal - Naprawa komputerów i Laptopów - Bieżanów|Prokocim|Wieliczka|Rżaką
  • Adres: Podłęska 19a/17 30-865 Kraków

Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.0574166, Długość geograficzna: 20.01675320000004

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 27.08.2014 05:04:47)

Podlinkuj wpis:

Comments